Pelhřimovští policisté hledají sedmnáctiletou dívku s miminkem. Nevrátila se do ústavu v Černovicích

KrimiZajímavosti

Pelhřimovští policisté hledají sedmnáctiletou dívku s miminkem. Nevrátila se do ústavu v Černovicích

Foto: Policie ČR

PELHŘIMOVSKO – Policie pátrá po sedmnáctileté dívce z ústavu v Černovicích, která v pátek 17. května odešla společně se svou dvouměsíční dcerou na vycházku a už se nevrátila. Dívka o sobě do dnešního dne nepodala žádnou zprávu.

„Policisté prověřili místa, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Hledali dívku u jejích známých, kamarádů i dalších místech, na která má vazbu. V pátrání nadále pokračují, uvedla mluvčí policie Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 160 centimetrů, štíhlé postavy. Má dlouhé hnědé vlnité vlasy. Při odchodu měla oblečenou jarní khaki bundu, šedé upnuté rifle a na nohou černé botasky. Dítě vezla v hlubokém kočárku béžové barvy. „Dívka by se mohla pravděpodobně pohybovat na Kroměřížsku nebo Brněnsku. Nelze ale vyloučit, že by se mohla nacházet na jiném místě republiky,“ doplnila mluvčí.

Pokud víte, kde dívka nyní pobývá, nebo jste ji někde potkali, kontaktujte policejní tísňovou linku 158.

ZDROJ ZDE ✅ REKLAMU ✅ můžete mít zde například formou zpětného odkazu více :Ceny reklamy